Biyografi

1987 yılında İstanbul, Beyoğlu’nda doğdu. İlk ve ortaokulu İstanbul Şişli’de Kuvaiye Milliye İ.Ö. Okulunda, liseyi ise Nişantaşı Rüştü Uzel Kuaförlük Meslek Lisesi‘nde tamamladı. Liseden 2005 yılında mezun oldu. 2004-2005 eğitim yılında stajyer olarak çalışmaya başladı. Stajyerlik döneminde almış olduğu eğitimler sayesinde profesyonel makyaj-sahne makyajı yapmaya başladı. Aynı zamanda kaş alımı ve bakımları & tasarımı üzerine bir çok uygulama yaptı.

Mezun olduktan sonra ‘uzman estetisyen‘ ünvanı ile profesyonel olarak çalışma hayatına atıldı ve bir çok doktor & cerrah ile çalışma imkanı oldu. Cilt tedavileri, epilasyon, bölgesel incelme ve medikal işlemler dahil bir çok alanda çalıştı.

2013 yılında Nişantaşı’nda özel bir eğitim kurumundan kalıcı makyaj eğitimi ve sertifikasını alarak profesyonel olarak uygulamalara başladı. Mesleği ile ilgili bir çok eğitime katıldı. Katıldığı eğitimler teorik ve pratik gelişimine katkı sağladı.

Bir çok firmadan kullandığı cihazlar ve ürünler üzerine sertifikalar aldı. Kullandığı cihazların ve bir çok ürünün eğitimlerini de üstlenerek meslektaşlarına destek sağladı.

Online Rezervasyon