Cilt Bakımı

Sorunuz mu var ?

Cilt Bakımının Sağladığı Faydalar

Cilt sağlığı ve bakımı kişinin cildine ileriki yıllar için yapacağı en büyük yatırımdır. Sağlıklı ve bakımlı bir cilt hem kendimizi iyi hissetmemizi hem de gelecek yıllarımızda daha estetik bir görüntü ile yaşlanmamızı sağlar. Düzenli cilt bakımı uygulamaları ile cilt sağlığımızı koruyabilir, kırışıklık, elastikiyet kaybı gibi olumsuzlukları geciktirmemizde bize yardımcı olur.

  • Daha parlak ve sıkı bir cilt oluşur.
  • Gözenekleri temiz bir cilt her daim rahat nefes alarak cildin oksijen seviyesi yüksek tutulur.
  • Nem oranı cilt yapısına uygun düzeyde tutularak sarkmalar engellenmiş olur.
  • Cildi,leke,kırışıklık,elastikiyet kaybı gibi problemlerden korur.
  • Cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturarak dış etkenlere karşı korur.
  • Yenilendikçe üst tabakada biriken ölü deriler ciltten atılarak,alttan daha sağlıklı cildin çıkması sağlanır.
  • İlk bakışta göze çarpan parlak ve canlı bir cilt ile yaşamış oluruz.

Cilt Bakımı Uygulamalarını Uzmanına Bırakın

Cilt Bakımı Nedir ?

Cilt yapısı kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bulunduğumuz hava şartları bile cildin yapısını değiştirebilir. Çoğu kişide yaş ilerledikçe nemsizlik, pul pul dökülmeler ve bunun sonrasında çizgilenme, elastikiyet kaybı oluşmaktadır. Cildin ihtiyacı olan en değerli şey nemdir. Cilt nemini kaybettiği zaman sağlıksızlaşır ve cansız görünmeye başlar.

Düzenli aralıklarla yapılan cilt bakımları cildin ihtiyacı olan nemi vermek için etkili olacaktır. Aynı zamanda cilt bakımı işlemi öncesinde cilt, uzman kişi tarafından doğru bir şekilde analiz edilmeli ve kullanılacak ürünler doğru seçilmelidir. Cilt bakımı ile ciltte oluşmuş akne, leke, nemsizlik gibi problemler giderilebilir. Aynı zamanda profesyonel bir cilt bakımı yaptırmanın haricinde kişi evde de bakımına özen göstermelidir. Günlük olarak temizlemeli ve nemlendirmelidir. Haftalık ve aylık periyotlarda da peeling ve maske uygulaması yapmalıdır. Ve mutlaka güneş koruyucu ürünler ile cildimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumalıyız.

Örnek Cilt Bakımı Uygulamaları

Zaman içinde kuruyan, çatlayan, nemini ve esnekliğini kaybeden veya hava kirliliği ile stresten dolayı canlılığını kaybetmiş cildinizin tazeliğini tekrar kazanması için uzmanlara güvenmeniz gerekebilir. Yaptığımız cilt bakımı maskeleri ve teknikleriyle cildinizin bahar havasına tekrar kavuşmasını sağlayabiliriz. Cilt bakımı için kullandığımız ürün, maske ve teknikleri hakkında 0553 927 96 87 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Online rezervasyon yaptıranlar için %10 indirim

Online Rezervasyon