İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon Kampanyaları

Sorunuz mu var ?

İğneli Epilasyonun Sağladığı Faydalar

İğneli epilasyon uzun yıllardır kullanılan, istenmeyen tüyleri yok etmeye yarayan bir yöntemdir. Özellikle lazer epilasyon cihazlarının göremediği ince,beyaz,sarı renkteki kıllarda da etkilidir.

  • İğneli epilasyon uygulaması yapıldığında kıllar kökünden yanar ve yanan kıllar tek tek cımbız yardımı ile yüzeyden temizlenir.
  • Bayanlarda hormonal sebeplere bağlı olarak oluşan özellikle yüz bölgesinde çıkan istenmeyen tüyler son derece rahatsızlık vermektedir. Ve kişi kendi yöntemleriyle almaktadır(ağda,cımbız,ip vb). Bu geçici çözümler hem can yakmakta hem de kalıcı olarak sonuç vermemektedir.
  • İğneli epilasyon ise her seans yaptırdığınızda çok etkili sonuçlar veren bir yöntemdir.
  • Kişi sürekli rahatsız olduğu tüyleri almaktan,aldırmaktan kurtulmuş olur.

İğneli Epilasyon Uygulamalarını Uzmanına Bırakın

İğneli Epilasyon Nedir ?

İğneli epilasyon, 100 yıl kadar öncesine dayanan eski bir yöntemdir. Mikro altın iğne yardımı ile kıl köküne girilerek elektrik akımı sayesinde kökler yakılır ve cımbız yardımı ile çekilir. Bu işlem ortalama 20 günde 1 defa yapılır. Seans süresi kılın yapısına göre değişiklik göstermektedir. Yüz ve vücut bölgesinde kıllanma oluşmuş her yere uygulama yapılabilir. İşlem sonrasında su değdirilmemeli ve bakım uygulanmalıdır.

İğneli epilasyon seansları boyunca çıkan kılları kişi kendisi kökten hiçbir şekilde almamalıdır. Ancak makas ile kısaltılabilir. Her uygulama sonrasında güneş koruyucu kullanmakta fayda vardır. İşlem sonrasında kabuklanma oluşabilir ve bu oluşan kabuklar kesinlikle koparılmamalıdır.

Örnek İğneli Epilasyon Uygulamaları

Vücudunuzdaki herhangi bir bölge için yani ister yüzünüzdeki isterseniz bacaklarınızdaki veya bikini bölgesineki istenmeyen tüyler için epilasyon yaptırmak isterseniz iğneli epilasyon en çok tercih edilen yüksek randımanlı yöntemlerdendir. Bununla ilgili isterseniz mobil telefonlarımızdan sorularınıza cevap bulabilir veya uygun bir gününüz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Online rezervasyon yaptıranlar için %10 indirim

Online Rezervasyon