Kalıcı Eyeliner

Sorunuz mu var ?

Kalıcı Eyeliner'ın Faydaları

Kalıcı eyeliner işlemi gözleri belirginleştiren sürme dediğimiz bir uygulamadır. Kirpik dipleri ve/veya biraz daha dış hatta taşırılarak yapılan bir işlemdir.

  • Kirpikler daha dolgun görünür.
  • Etrafa bulaşan, akan, dağılan göz makyajı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • Deniz, havuz sezonlarında makyaj tazelemek durumunda kalmaz her daim makyajlı görünürsünüz.
  • Daha anlamlı bakışlara kavuşursunuz bu sayede göz hattınız daha belirgin hale gelir.
  • Çeşitli renk seçenekleri ile uygulama yaptırabilirsiniz.
  • Üst göz kapağı ve alt göz kapağı bölgenizde kirpik diplerinize istenilen kalınlıkta ve uzunlukta eyeliner işlemi yaptırabilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner Uygulamalarını Uzmanına Bırakın

Kalıcı Eyeliner Nedir ?

Kirpik dibi ve üst kısımlarına yapılan kalıcı sürme işlemidir. İşlem öncesinde çizim yapılır ve en uygun şekil verilir. Doğallığı bozmamak adına kalın çizimler yapmak yerine daha ince daha doğal çizimler yapılmalıdır.

Kirpik diplerine yapılan kalıcı eyeliner ile kirpikler daha dolgun görülür. Kişi sürekli makyaj yapma zahmetinden kurtulur. Sürekli akan makyajı ile uğraşmak, tazelemek zorunda kalmaz. Havuz-deniz sezonunda makyajlı bir görüntü kazanılmış olur ve kalıcı olduğu için silinme, akma durumu yaşanmaz. Alt kirpik diplerine de rahatlıkla uygulanabilir bu sayede sürme görüntüsü verilir.

Örnek Kalıcı Eyeliner Uygulamaları

Kalıcı eyeliner ile kirpiklerin dibi ve üst kısımlarına uygulanabilen, kalıcı olduğu için yazın denizde ve havuzda çıkmayan ve kirpiklerinizin daha dolgun gözükmesini sağlayan doğal bir yöntemdir. Kalıcı eyeliner ile aklınıza takılan bir soru varsa iletişim formundan veya mobil numaralarından bana ulaşabilir veya online rezervasyon yaparak var olan fiyat üzerinden %10 indirim alabilirsiniz.

Online rezervasyon yaptıranlar için %10 indirim

Online Rezervasyon