Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Kampanyaları

Sorunuz mu var ?

Kalıcı Makyaj’ın Sağladığı Faydalar

Kalıcı Makyaj uygulaması yapılan bölgelerde her daim makyaj yapılmış görüntüsü oluşur. Bu sebepten sürekli makyaj tazeleme durumunda kalmazsınız.

  • Yüzünüz canlı ve renkli görünür,sıcak havalarda makyaj akma gibi bir problem yaşanmamış olur. Cilt rengine uygun olarak seçilen boyalar her zaman daha doğal görüntü verir.
  • Kaş,göz,dudak bölgelerine yapılan kalıcı makyaj uygulaması ile kişi makyaj tazeleme zahmetinden kurtulmuş olur. Kalıcı makyajda seçilen renkler ne kadar doğru seçilirse,ne kadar cilt rengine uygun olursa o kadar doğal durur.
  • Seyrek,dökülmüş,şekilsiz kaşlar doldurulur,göz bölgesinde eyeliner uygulaması ile dolgun kirpik görünümü verilir,göz makyajı yapılmış gibi görüntü oluşur,dudak bölgesinde ise sürekli dudakta kalan ve çıkmayan ruj etkisi olur böylelikle dudak makyajı yapmadan rahatça kullanım sağlanır.
  • En önemlisi ise yaz aylarında havuz,deniz,güneş ortamında her daim makyajlı görünüm taze,dinamik bir cilt ile dolaşmış olursunuz.

Kalıcı Makyaj Uygulamasını Uzmanına Bırakın

Kalıcı Makyaj Nedir ?

Tek kullanımlık mikro iğneler ile deri yüzeyinin hemen alt katmanına bitkisel boyaların zerk edilmesi işlemidir. Uzun bir süredir kozmetik amaçlı uygulanan kalıcı bir işlemdir. Önceden yapılan blok (kontür) tekniği şimdilerde daha doğal olan ‘microblading’ sistemine dönmüştür. Kalıcı makyajdaki öncelikli amaç yapılacak bölgelerde var olan herhangi bir eksikliğin veya bozukluğun düzeltilmesidir.

Yüz ve kaş şekli baz alınarak kişiye en uygun model çıkartılarak kaş bölgesine ‘kıl tekniği’ dediğimiz doğal kıl atımları yapılmaktadır. Dudak bölgesinde asimetri problemi, renk kaybı var ise ten rengine uygun doğal renkler kullanılarak dudak kontürü işlemi gerçekleştirilebilir. Göz bölgesinde ise ‘eyeliner-dipliner’ dediğimiz kirpik diplerine yakın olacak şekilde kalıcı sürme çekme yöntemi de kalıcı makyaj ile uygulanmaktadır.

Örnek Uygulamalar

Kalıcı makyaja ihtiyacınız olduğunu düşünüyosanız veya sizi daha doğal/şık göstereceğini düşünüyosanız uygun olduğunu her hangi bir gün için rezervasyon yaptırabilirsiniz. İsterseniz rezervasyon öncesi iletişim formundan veya mobil telefon numaramızdan kalıcı makyaj hakkında sorularanıza cevap alabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj SSS

Kalıcı makyaj uygulaması yapılacak bölgeye göre süre değişir. Önce yapılacak bölgeye dizayn verilir ardından uyuşturma işlemi yapılır ve işleme geçilir. Toplamda 1 maksimum 1 buçuk saat içerisinde işlem tamamlanmış olur.

Günümüzde üretilen kalıcı makyaj boyalarının çoğu bitkiseldir. Bu sebeple hem daha doğal görüntü oluşur hem de eski tip boyalardaki gibi ömür boyu kalan ve zamanla değişime uğrayan renklerle yaşamak zorunda kalmamış olursunuz. Boyalar bitkisel içerikli oldukları için ömürleri 1.5 maksimum 2 yıldır.

Kalıcı kaş uygulaması yaş sınırı olmadan yapılan bir işlemdir. Kanser hastaları, şeker hastaları, alerjik ciltli kişiler, mantar, uçuk vs oluşmuş ciltler haricinde herkese uygulanabilir. Seyrek, şekli bozulmuş, rengi soluk, tamamen kaş kaybı yaşamış herkese uygulanabilir.

Uygulamaya başlamadan önce işlem bölgesi steril edilerek,lokal anestezik kremler ile uyuşturulur. Son derece etkin olan bu kremler sayesinde acı ve ağrı hissi olmayacak şekilde konforlu bir seans yapılabilir.

Online rezervasyon yaptıranlar için %10 indirim

Online Rezervasyon