Lazer Epilasyon

Sorunuz mu var ?

Lazer Epilasyonun Sağladığı Faydalar

Yüz ve vücut bölgesinde kadın ve erkeklerde istenmeyen tüyler bulunmaktadır. Normal hormonlara sahip kişilerde vücudun olması gerektiği bölgelerinde tüylenme oluşmaktadır. Koyu kıllar veya ayva tüyleri olarak vücudun belirli bölgelerinde kıllanma oluşmaktadır. Genetik ve hormonal faktörler kıllanma yoğunluğunu etkileyebilir. Lazer epilasyon teknolojisi ile istenmeyen tüylerden belirli seans aralıklarında kurtulunabilinir.

  • Lazer epilasyon yapılan bölgedeki kıllar her seansta tahrip oluşturularak yok edilir.
  • Kış ve özellikle yaz mevsiminde tüylü görüntünün verdiği rahatsızlık lazer epilasyon aracılığıyla ortadan kalkmış olur.
  • Geçici yöntem olan ağda, ip, cımbız gibi depilasyon işlemleri ile sürekli yaşanan batık, acı, ağrı, ciltte kararma, sarkma gibi problemlerden kurtulmuş olunur.
  • Lazerli sistemlerin sağlamış olduğu doku yenileme özelliği sayesinde kolajen desteği verilmiş olunur. Bu sayede ciltte oluşmuş kararmalar zaman içerisinde açılır, aynı zamanda ciltte herhangi bir elastikiyet kaybı oluşmaz.
  • 2 ay aralıklarla yapılan lazer epilasyon işlemi belirli seanslardan sonra daha uzun aralıklarla yapılacak bu da kişiyi istenmeyen tüyleri ile uğraşma zahmetinden kurtaracaktır.

Lazer Epilasyon Uygulamalarını Uzmanına Bırakın

Lazer Epilasyon Nedir ?

Belirli dalga boylarına ulaşabilen lazer sistemleri ile istenmeyen tüylerden kurtulanabilinir. Lazer epilasyonda seans aralıkları ortalama vücut bölgesi için 2 ay yüz bölgesi içinse 1 aydır. Kılların rengi ve ten rengi alınacak sonucu etkiler. Kılların sert ve koyu renkte olması, ten renginin ise açık olması daha iyi sonuç vermektedir.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte lazer epilasyon bronz tenli ciltlere de yapılmaktadır. Uygulama öncesi konsültasyon önemlidir. Epilasyona uygun olmayan kişiler yanlış yönlendirilmemelidir. Kişiye uygun olmayacağına ancak uzman kişiler karar verebilir. Sağlıklı bir şekilde lazer epilasyon seanslarınızı yaptırabilmeniz adına işinde profesyonel olan ve belge sahibi kişilerle görüşmelisiniz.

Örnek Lazer Epilasyon Uygulamaları

Lazer epilasyon, etkisi iğneli epilasyon kadar olup da bir seansta çok daha fazla vücut kılı üzerinde işlem yapmak için tercih edilmektedir. Ayrıca lazer epilasyonda daha az acı hissedilmektedir. Vücudunuzun herhangi bir bölgesinde istenmeyen tüyleriniz için iletişim numaralarımdan veya iletişim formlarından istediğiniz soruyu sorabilir veya anında rezervasyon yapabilirsiniz.

Online rezervasyon yaptıranlar için %10 indirim

Online Rezervasyon