Saç Çıkarma

Hemen Bilgi Al

Saç dökülmesine karşı kısa süreli seanslarla saç dökülmesini durdurmak ve saç çıkarmak bu uygulamamız ile mümkün. Hem erkeklerde saç dökülmesi hem de kadınlarda saç dökülmesi yaptığımız acısız, ameliyatsız, saç ekimsiz, yan etkisiz bu yöntem ile son bulmaktadır.

Saç Çıkarma

Saç çıkarma işlemi kadın ve erkeklerde görülen saç kaybı, ince telli, yıpranmış saçlara uygulanan bir yöntemdir. Saç dökülmesinin nedenleri genetik ve hormonal faktörlere bağlıdır. Bunların haricinde stres, beslenme alışkanlıkları, sigara kullanımı, vücuttaki bir takım demir, mineral eksikliği vb gibi sebepler saç dökülmesi problemini yaratabilir.

Kullanılan yöntem mikro iğneleme yöntemidir. Saç köklerinde mikro kanallar açarak özel olarak geliştirilmiş, saç büyüme faktörleri kullanılarak saç kökleri beslenir ve saç dökülmesini önlemek mümkün olur.

Saç dökülmesini durdurmak ve yeniden saç oluşumu sağlayabilmek adına kişinin yaşam şekli ve genetik yatkınlığı iyi analiz edilmelidir. Detaylı analiz ile kişi bilgilendirilir ve işleme olan uygunluğu detaylı bir şekilde anlatılır.

Seans aralıkları birçok tedavide olduğu gibi 15 maksimum 30 gün aralığında olmalıdır. Toplam seans sayısı saç tipine göre değişmektedir. Her uygulamada olduğu gibi alınacak sonuç kişiye göre değişmektedir. Yeni saç çıkarma ise saç köklerindeki canlılığa bağlıdır. Tamamiyle saç kaybı yaşayan kişilerde sonuç almak çok zordur hatta neredeyse hiç sonuç alınamayabilir. Asıl amaç var olan saçları güçlendirmek ve canlılığı devam eden bölgeyi uyararak dökülmelerini durdurmaktır.

Saç Dökülmesi Tedavisi

Saç Dökülmesine Doğal Çözüm

Uzmanlar tarafından önerilen saçları gürleştirmek için, saç çıkarmak için ve saç dökülmesini önlemek için kullanılan doğal yöntemlerden biridir. Saç dökülmesi için yararlı olabilecek güvenilir ve sağlıklı tedavi şeklidir.

  • Saç çıkarmada son teknolojilerden biridir
  • En etkili saç çıkarma yöntemlerinden biridir
  • Saç çıkarma ve saç köklerini kuvvetlendirme amaçlanır
  • Saç dökülmesini engellemek için yapılır
  • Kısa sürede etkili saç uzatma yöntemlerinden biridir
  • Doğal, yan etkisiz ve hızlı saç çıkaran serum uygulamasıdır
  • Saç ektirmeden saç çıkarma uygulamasıdır
  • Saç güçlendiricidir

Uygulama Yaptıranlardan Yorumlar

Saç Dökülmesine Çözüm

Çeşitli nedenlerle dökülen saçlar için kimi zaman düşünülen saç ekimi olmasına rağmen doğal yöntemlerle kısa sürede saçların dökülmesinin durması, saçların gürleşmesi, yeni saçların çıkması ve saçların kalınlaşması bu yöntemle mümkün olabilmektedir. 10-15 dakikalık kısa seanslarla saçların durumuna göre 5-15 arası seansta saçlarınızın dökülmesinin durduğunu ve saçlarınızın kalınlaştığını göreceksiniz. Özellikle erkeklerde tepe kısmında oluşan açıklık bu yöntemle zaman içinde büyük oranda kapanabilmektedir.

Dermapen isimli küçük cihazla saç derisinde mikro kanalları açılarak özel olarak geliştirilmiş saç çıkartıcı güce sahip serum damlatılır ve bu işlemler her seansta 10-15 dakika sürer. İşlem bitiminden 18-24 saat sonra ise saçlar kullanılan herhangi bir şampuanla yıkanarak bir sonraki seans beklenir. Bu işlemler bütünü ile arzu edilen saç dökülmesinin durması, saç gürleşmesi ve saç çıkarmanın sağlanması amaçlanır. Seanslardan önce bir analiz ile saç dökülmesinin sebepleri ortaya çıkartılarak daha etkin bir çözüm elde etmek açısından elzemdir.

Saçınızın dökülmesini çok kısıtlı oranlarda durduran ve kimi zaman saçlarınızın daha da yıpranıp dökülmesine neden olan saç bakım ürünlerini kullanmak zorunda kalmadan kelliğe çözüm ve saç çoğaltma bu yöntemle artık mümkün.

Uygulamadan Örnekler

Uygun Zamanınızı Bildirin

Aşağıdaki form ile sadece yerinizi ayırtmış olacaksınız. Seçtiğiniz tarihte istediğiniz uygulamayı merkezimizde yaptırana kadar ödeme yapmayacaksınız !

Loading...

Sık Sorulan Sorular

Saç dökülmesinin bir çok sebebi olmakla birlikte özellikle genetik, stres hormonal, aşırı ısı kullanımı, yanlış ve aşırı kimyasal (saç boyası vs) kullanımı, deri hastalıkları gibi sebepler saç dökülmesine neden olmaktadır.

Uyguladığımız tedavi ile yıpranmış, cansızlaşmış saçlar güçlenirken; dökülmüş, seyreklik oluşmuş bölgelerde de yeni saçlar çıkmaktadır. Her uygulamada olduğu gibi alınacak sonuç kişiye göre değişmektedir. İşlemlerden önce kişiye detaylı bilgi verilecek şekilde mutlaka ön görüşme yapmaktayız.

Erkek tipi saç dökülmesi hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen bir sorundur. Uyguladığımız işlem ile bu soruna da çözüm sağlamaktayız. Beslenen kıl folikülleri canlanıp saç oluşumları başlar. Aynı zamanda var olan saçlar da yeterince güçlenir.

Saç çıkarma ve saç gürleştirme işlemi öncesinde saç analiz edilerek işleme uygun olup olmadığına mutlaka bakmaktayız. Bir çok işlemde olduğu gibi en erken zamanda önlem alınması etkiyi arttıracaktır. Dökülmenin başladığı ilk evrede önlem almak hem saç dökülmesi problemini durdurmakta hem de mevcut saçları koruma altına almaktadır. Aynı zamanda yeni saç oluşumları da başlamaktadır.

Saç analizi yapılıp bakıldığında etki görülebilecek bölgeler belirlenecektir. Uyguladığımız işlemde yaş ve cinsiyet farketmeksizin etkili sonuçlar almaktayız. Çok fazla saç kaybı yaşanılmışsa ve üzerinden uzun zaman geçmişse alınacak sonuç zorlaşmaktadır. En doğru cevap kişiye saç analizi esnasında verilmektedir.

Saç Dökülmesine Karşı Etkili Yöntem

Saç çıkaran bir çok ürünü, yöntemi deneyip de en son saç ekimini düşünen hatta saç ektirip memnun olmayan sayısız kişi vardır. Sadece erkeklerde değil kadınlarda da bir umutla başlayıp sonuç alamayan sayısız kişiye bir çok uzman tarafından bizim de uyguladığımız bu saç çıkaran formül önerilmektedir. Bu yöntem saç çıkarma yöntemleri içinde en güvenilir, en hızlı ve en doğallarından biridir.

Aşırı saç dökülmesi yaşayanlar için önerimiz vakit kaybetmeden bize başvurmaları ve saç analizinden sonra hemen seanslara başlayarak dökülen saçlara çözüm olacak bu kürü uygulamak olacaktır.

Uygulamada belli seansları geride bıraktıktan sonra saçların dökülmesinin durduğunu ve inceli tüy haline dönüşmeye başlayan saçların tekrar kalınlaşarak kalın saçlara dönüştüğünü kişi hemen farkedecektir. Diğer tüm saç çıkarma (saç ekimi dahil) tedavileri ve uygulamalarını düşünüldüğünde uygulanan bu saç çoğaltma yöntemi sayısız insanın saçları için en iyi çözüm diye düşünülmektedir.

Diğer Görseller

Sorunuz mu var ?

Online Rezervasyon